Sıkça Sorulan Sorular

Testleri Çöz Nedir?

Testlericoz.com, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için derslerine destek için tasarlanmış, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen test çözme sitesidir.

Testleri Çöz Kimin Ürünüdür?

Testlericoz.com , 10 yıllık araştırma geliştirme deneyimiyle, eğitim teknolojilerinde Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketi Muksur Media tarafından geliştirilmiştir. Şirketimiz aynı zamanda öğrencilerin yapay zeka ile öğrenme ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

Testleri Çöz’ ün İçeriğinde Neler Var?

Testlericoz.com sitesine internet bağlantısı bulunan her yerde ister bilgisayar, ister cep telefonu veya tablet ile giriş yapabilir ve dilediğiniz konu hakkındaki testi tekrar tekrar üçretsiz olarak çözebilirsiniz. Sayfamızda bulunan farklı örnek ve yüzlerce sorudan oluşan testler okul derslerine en büyük yardımcıdır.

Testleri Çöz Yeni Müfredata Uygun mudur?

Evet. Yeni eğitim öğretim yılının açıklanan müfredatındaki düzenlemeler ve sınav değişiklikleri Testlericoz.com sistemine uygulanmış ve testler güncellenmiştir.

Testler Kimler Tarafından Hazırlanmaktadır?

Sitemizdeki bulunan tüm testler kendi alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmaktadır.

Testleri Çöz Sitesine Üye Olabilir miyim?

Sitemizdeki testleri çözmek için üyelik gerekmemektedir. Sitemiz hem yazılımsal hemde içerik olarak sürekli büyüyen bir site olmasından dolayı, yakın gelecekte üyelik sistemi aktif hale getirmeyi planlamaktayız.

Farklı Sorularım Var?

Testlericoz.com ile ilgili bütün sorularınızı bizlere İLETİŞİM sayfamızdan gönderebilirsiniz.